Sport

Nketiah refuzon ofertën e re të Arsenalit

 

Eddie Nketiah e ka refuzuar ofertën e fundit të Arsenalit për vazhdimin e kontratës, shkruan Sky Sports.

Bëhet e ditur se Arsenali i ka ofruar kushte të mira, por që Nketiah dëshiron të largohet dhe të gjejë një skuadër ku mund të luajë më shumë. Ai nuk është paraqitur në asnjë ndeshje këtë sezon në Premier League.