Sport

Chelsea fiton dhe mbetet lider në ligë

 

Kampioni i Evropës, Chelsea, ka fituar një udhëtim shumë të vështirë në Premier League.

“Blutë e Londrës” të mërkurën fituan në kuadër të xhiros së 14-të në Premier Leaguen angleze ndaj Watfordit me rezultatin 2:1.