Sport

Dybala arrin marrëveshje me Juventusin

 

Paulo Dybala do ta vazhdojë kontratën me Juventusin. Sulmuesi argjentinas ka gjetur marrëveshjen me klubin italian dhe së shpejti do të nënshkruajë kontratën e re.

Dybala është pajtuar me kushtet e ofruara nga “Zonja e Vjetër”.