Sport

Napoli i Rrahmanit mposhtet nga Atalanta

 

Napoli ka pësuar humbjen e dytë në Serie A. Skuadra e Spallettit u mposht në shtëpi nga Atalanta 3:2.

Malinovsky në minutën e 7-të i dha epërsinë mysafirëve, para se Napoli të përmbyste rezultatin me Zielinskin (40’) dhe Mertensin (47’).