Sport

Batatina: Pa Veliun, Llapi si Barcelona pa Messin

 

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se Llapit i ka munguar loja e mirë ndaj Dukagjinit në mungesë të Valmir Veliut.

Madje, ka thënë se Llapi pa Veliun, si Barcelona pa Lionel Messin. Ndeshja në mes të Dukagjinit dhe Llapit e zhvilluar të dielën në Klinë përfundoi pa gola.