Sport

Kthehet Xhaka, titullar ndaj Evertonit

 

Mesfushori Granit Xhaka është kthyer në fushë me fanellën e Arsenalit më shpejt sesa është menduar.

Xhaka është titullar te Arsenali për ndeshjen kundër Evertonit që zhvillohet sonte prej orës 21:00 dhe i takon xhiros së 15 në Premier League.