Sport

Man City dhe Barça, 15 milionë euro larg marrëveshjes për Torresin

 

Barcelona është në bisedime me Manchester Cityn për ta transferuar mesfushorin, Ferran Torres.

Sipas “Mundo Deportivo”, Barça dhe City janë 15 milionë euro larg marrëveshjes.