Sport

Tottenhami me probleme me virus takohet me Rennesin

 

Ndeshja ndërmjet Tottenhamit dhe Rennesit do të zhvillohet pavarësisht shpërthimit të rasteve me koronavirus te klubi anglez.

Antonio Conte do t’i ketë të paktën tetë lojtarë që kanë dalë pozitiv me Covid-19. Pesë të tjerë të infektuar janë edhe nga stafi i skuadrës londineze.