Sport

Hysaj lavdëron Strakoshën e Reinan

 

Mbrojtësi i krahut të djathtë i Lazios, Elseid Hysaj, ka thënë se nuk ka diferencë ndërmjet Thomas Strakoshas dhe Pepe Reinas. Reprezentuesi i Shqipërisë nënvizoi se të dy janë portierë shumë kualitativ.

“Biancocelestët” po përgatiten për t’u ballafaquar të enjten në “Stadio Olimpico” në Ligën e Evropës kundër gjigantit turk, Galatasaray.