Sport

Arsenali interesohet për Wijnaldumin

 

Arsenali po synon të përforcohet në mesin e fushës. Sipas “Sky Sports” drejtuesit e klubit londinez janë duke e monitoruar situatën e Georginio Wijnaldumit te Paris Saint-Germain.

Mesfushori holandez nuk është i kënaqur te skuadra aktuale dhe mund të shitet në janar.