Sport

Interi afër marrëveshjez me Brozoviqin

 

Interi është pranë marrëveshjes me mesfushorin Marcelo Brozoviq për vazhdimin e kontratës.

Mediat italiane kanë bërë të ditur se kroati ka pranuar kushtet e reja të ofruara nga klubi dhe në javët në vazhdim do ta vazhdojë kontratën.