Sport

Xhaka me Arsenalin mposht West Hamin

Foto: AP
 

Granit Xhaka me Arsenalin ka triumfuar sonte ndaj West Ham Unitedit, duke u ngjitur kështu në pozitën e katërt në Premier League.

Xhaka ishte titullar dhe luajti tërë ndeshjen.