Sport

Arsenali kërkon skuadër për Pepen

 

Nicolas Pepe do të largohet nga Arsenali. Sulmuesi i krahut ka humbur vendin e titullarit te londinezët dhe nuk bën pjesë në planet e trajnerit, Mikel Arteta.

Mediat angleze kanë raportuar se Arteta i ka bërë me dije lojtarit se nuk llogarit në shërbimet e tij dhe mund të gjejë skuadër.