Sport

Belotti do të largohet nga Torino

 

Sulmuesi i Përfaqësueses së Italisë, Andrea Belotti do të largohet nga skuadra e Torinos.

Mediumet italiane kanë raportuar të martën se Belotti ka refuzuar përfundimisht rinovimin e kontratës që i skadon në fund të sezonit, dhe do të jetë lojtar i lirë në verë.