Sport

Juventusi po synon huazimin e Depayt

 

Juventusi është në kërkim të një futbollisti që do të mund ta zëvendësonte Federico Chiesan, i cili është lënduar dhe do të mungojë për pjesën e mbetur të sezonit.

“Gianluca Di Marzio” shkruan se Juventusi po synon të arrijë marrëveshje me Barcelonën për huazimin e Mempis Depayt.