Sport

Atalanta ndal Interin

 

Atalanta dhe Interi kanë ndarë pikët duke luajtur baras të dielën, 0:0.

Skuadra nga Bergamo arriti ta ndalë serinë e Interit prej tetë fitoreve në Serie A. Takimin e dominoi kampioni në fuqi, Interi, që krijoi mori rastesh por nuk arriti t’i konkretizonte.