Sport

Tare mohon lajmin se Muriqi mund të transferohet te CSKA

 

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka këmbëngulur se lajmet që Vedat Muriqi është afër t’i bashkohet CSKA së Moskës janë “të pavërteta”.

Lazio po luan kundër Udineses në raundin e 16 më të mirave në Kupën e Italisë, dhe në këtë sfidë, sulmuesi kosovar e ka nisur nga fillimi.