Sport

Salernitana kërkon shtyrjen e ndeshjes me Napolin

 

Nëntë lojtarë të skuadrës së Salernitanas janë të infektuar me Covid-19, dhe është mundësia e kërkesës për shtyrjen e duelit të fundjavës në Serie A kundër Napolit.

Lajmi për lojtarin e nëntë të infektuar me koronavirus te kjo skuadër është bërë i ditur të enjten në mbrëmje.