Sport

Rudiger kërkon pagë të lartë për të mbetur te Chelsea

Foto: AP
 

Antonio Rudiger dhe Chelsea tash e disa kohë kanë nisur bisedimet për vazhdimin e kontratës.

Drejtuesit e klubit londinezë i kanë bërë ofertë e radhës mbrojtësit për të mbetur në “Stamford Bridge”.