Sport

Juve kthehet në “San Siro” pas disfatës nga Interi

 

Milani dhe Juventusi nuk kanë kujtime të mira nga stadiumi “San Siro” në ndeshjet e fundit, para duelit që vlerësohet si më i forti i xhiros së 23-të në Serie A.

Milan – Juventus, zhvillohet të dielën në orën 20:45 dhe e mbyll fundjavën italiane të futbollit.