Sport

Rangnick ka zbuluar lojtarët që po i shkaktojnë probleme tek Unitedi, i nxjerr në shitje

 

Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, gjermani Ralf Rangnick, ka zbuluar futbollistët që po i shkaktojnë probleme dhe po ia prishin atmosferën në zhveshtore, të cilët automatikisht ka vendosur t’i nxjerrë në shitje.

Madje Rangnick ka urdhëruar krerët e klubit që brenda këtij muaji t’i largojnë ata lojtarë. Tekniku gjerman ka thënë që disa lojtarë vetëm po i nxjerrin telashe.