Sport

Ancelotti llogarit në Hazardin

 

Trajneri i Real Madridi, Carlo Ancelotti, ka zbuluar se llogarit në shërbimet e Eden Hazardit në sezonin e ri.

Trajneri italian është shprehur i bindur se sulmuesi i krahut do të mbetet pjesë e klubit. “Eden Hazard është në planet tona për sezonin e ardhshëm dhe këtë mund ta konfirmoj”, deklaroi Ancelotti.