Sport

Lazio dhe Atalanta barazojnë pa gola

 

Lazio dhe Atalanta kanë barazuar pa gola, në kryendeshjen e javës së 23-të në Serie A.

Pavarësisht rasteve nga të dyja skuadrat, gola nuk pati në “Olimpico”: