Sport

Bellingham dhe Wirtz në listën e dëshirave të Realit

 

Jude Bellingham i Borussia Dortmundit dhe Florian Wirtz i Bayer Leverkusenit janë në listën e dëshirave të Real Madridit, raporton gazeta “Marca”.

Real Madridi ka përgatitur një listë prej shtatë lojtarëve, ndërsa në krye të saj janë Erling Haaland i Dortmundit e Kylian Mbappe i PSG-së.