Sport

Belotti mund ta vazhdojë karrierën në Kanada

 

Andrea Belotti karrierën mund ta vazhdojë në Kanada. Sulmues italian nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës me Torinon dhe gjatë verës do të largohet si futbollist i lirë.

Interesim për Belottin ka shprehur skuadra e Torontos. Kanadezët do të nisin bisedimet me sulmuesin për ta bindur të transferohet.