Sport

Milani dhe Juve ndajnë pikët në derbi

 

Derbi i xhiros së 23-të në Serie A ndërmjet Milanit dhe Juventusit nuk ka dhënë fitues.

Të dielën në “San Siro” dy ekipet e mëdha luajtën pa gola, 0:0.