Sport

Milani në garë për Aubameyangun

 

Milani është në mesin e klubeve të interesuara për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang, i cili thuhet se ka refuzuar një ofertë nga Al-Nassr.

Aubameyangu pritet të largohet nga Arsenali në javën e fundit të afatit kalimtar të janarit dhe synon që të vazhdojë karrierën e tij në Evropë, raporton “Sky Sports”.