Sport

Van de Beeku drejt Crystal Palacet

 

Crystal Palace dhe Manchester Unitedi janë në bisedime për holandezin, Donny Van de Beek.

Fabrizio Romano shkruan se Crystal Palace po kërkon huazimin e mesfushorit të Unitedit deri në fund të sezonit.