Sport

Barcelona optimiste në transferimin e Azpilicuetas

Cesar Azpilicueta
Foto: AP
 

Mbrojtësi spanjoll Cesar Azpilicueta pritet të transferohet te Barcelona në verë.

Azpilicuetas i skadon kontrata me Chelsean në verë dhe Barça është optimiste se mund ta transferojë në verë si lojtar të lirë, raporton “Goal.com”.