Sport

FIFA e përkrah presidentin e FSHF-së

 

Presidenti i shtëpisë botërore të futbollit, Gianni Infantino, i ka dërguar letër përkrahëse presidentit të Federatës Shqiptarë të Futbollit, Armand Dukës.

Letra përkrahëse e presidentit të FIFA-s për presidentin Duka ka ardhur të enjten dhe lidhet me sulmin me tritol që është bërë në shtëpinë e të parit të futbollit të Shqipërisë ditë më parë.