Sport

Erolind Krasniqi mbetet te Rot-Weiss Essen

 

Erolind Krasniqi dhe Rot-Weiss Essen kanë vendosur për vazhdimin e kontratës.

21-vjeçari që përfaqëson Kosovën U-21, në vitin 2021 u rikthye te kjo skuadër nga BFC Dynamo.