Sport

Ardian Nuhiu pret ndeshje të vështirë kundër Malishevës

 

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, pret ndeshje të vështirë kundër Malishevës.

Kjo ndeshje i takon javës së 21-të të Superligës dhe do të luhet të mërkurën prej orës 13:00 në stadiumin “Liman Gegaj” në Malishevë.