Sport

Edhe Milani në garë për Nedim Bajramin

 

Nedim Bajrami është njëri prej lojtarëve më të kërkuar në Itali. Së fundi interesim ka shprehur edhe skuadra e Milanit, raporton “Calciomercato” të martën.

Bajrami është pjesë e Empolit dhe ka kontratë deri në vitin 2024.