Sport

Balliu asistoi në barazimin e Rayo Vallecanos

 

Ivan Balliu ka asistuar në barazimin e Rayo Vallecanos. Balliu asistoi për golin e epërsisë në minutën e 46-të, ndërsa u paraqit gjatë gjithë takimit ndaj Sevillas (1:1).

Kjo ndeshje u zhvillua të dielën dhe i takoi xhiros së 28-të të La Ligas së Spanjës.