Sport

Man City rivalizon Unitedin dhe Realin për Lewandowskin

 

E ardhmja e Robert Lewandowskit mund të jetë larg Bayern Munichut.

Për shërbimet e sulmuesit polak, kanë shfaqur interesim klubet e mëdha evropiane.