Sport

Selektori i U-21 të Zvicrës Lustrinelli: Imeri i ka dyert e hapura tek Yakini

 

Përzgjedhësi i Përfaqësueses U-21 të Zvicrës, Mauro Lustrinelli ka thënë se sulmuesi kosovar, Kastriot Imeri i ka dyert e hapura te Përfaqësuesja “A” e Zvicrës, që drejtohet nga Murat Yakin.

Lustrinelli ka theksuar se Imeri dhe Noah Okafor janë burim i motivimit për lojtarët e rinj.