Sport

Empoli dhe Verona ndajnë pikët

 

Empoli dhe Verona kanë ndarë pikët duke luajtur baras të dielën me rezultatin 1:1.

Tek Empoli ndeshjen e kompletoi Kristjan Asllani derisa Nedim Bajrami luajti për 46 minuta në këtë takim.