Sport

Lewandowski kërkon trasnferimin te Barcelona

 

Robert Lewandowski po kërkon një kalim verës te Barcelona, raporton “Sport” të hënën.

Sulmuesi polak është gati t’i japë fund aventurës te Bayerni dhe dëshiron ta vazhdojë karrierën në Spanjë te Barcelona.