Sport

Edhe Newcastle në garë për Dybalan

 

Pas shumë klubeve të ndryshme të Evropës, edhe Newcastle ka hyrë në garë për transferimin e sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, raporton “Corriere dello Sport”.

Newcastle është një prej klubeve më të pasura në Angli dhe ka kapacitet ta përballojë edhe anën financiare të sulmuesit argjentinas.