Sport

Fitore e thellë e Pejës ndaj Prizrenit

Foto: Ilustrim
 

Peja ka shënuar fitore të thellë të dielën ndaj Prizreni-16. Rezultati i takimit në Prizren ishte 108:82 në të mirë të ekipit pejan.

Peja e bëri shkëputjen që në çerekun e parë dhe më pas ka kontrolluar ndeshjen.