Sport

Ginteri befason me skuadrën e re

 

Matthias Ginter ka vendosur të mos e vazhdojë kontratën me Borussia Monchegladbachun dhe në fund të sezonit do të largohet si futbollist i lirë. 

Mbrojtësi gjermane ka befasuar të gjithë me vendimin e tij.