Sport

Milani dhe Interi në garë për Bernardeschin

 

Federico Bernardeschi do të largohet në fund të sezonit nga Juventusi.

Sulmuesit italian kontrata me “Zonjën e Vjetër” i skadon në qershor dhe klubi ka vendosur të mos e vazhdojë bashkëpunimin me të.