Sport

Liverpooli dhe Bayerni mund të shkëmbejnë lojtarët

 

Bayern Munichu dhe Liverpooli mund të bëjnë shkëmbim të lojtarëve.

Sipas “SkySport Germany” drejtuesit e klubit gjerman i kanë propozuar klubit anglez shërbimet e Serge Gnabryt për të arritur te Sadio Mane.