Sport

Interi afër transferimit të Bremerit

 

Interi është në pozitën më të mirë për t’i siguruar shërbimet e mbrojtësit të Torinos, Gleison Bremer.

Mediat italiane kanë bërë të ditur se kampioni në fuqi tash e disa kohë ka nisur bisedimet me Torinon dhe është afër të finalizojë marrëveshjen.