Sport

Lazio në kërkim të zëvendësuesit të Strakoshës

 

Lazio është në kërkim të një portieri të ri për të zëvendësuar Thomas Strakoshën.

“Il Messaggero” ka bërë të ditur se portieri shqiptar nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës dhe në verë do të largohet si futbollist i lirë.