Sport

Arsenali me ofertë për Depayn

 

Skuadra e Arsenalit është gati të ofrojë 30 milionë euro për transferimin e holandezit Memphis Depay, i cili pritet të largohet nga Barcelona në fund të sezonit, shkruan të mërkurën sajti “ABC”.

Depay po shihet si përforcim ideal tek Arsenali dhe zëvendësim i duhur për francezin Alexandre Lacazette që do të largohet në verë si lojtar i lirë.