Sport

Chelsea rikthen interesimin për Dembelen

Dembele do t’i bashkohet PSG-së
 

Chelsea do të kërkojë të rihapë bisedimet me sulmuesin e Barcelonës, Ousmane Dembele.

“Blutë e Londrës” kanë qenë të lidhur me francezin për disa kohë dhe po shpresojnë ta bindin francezin të transferohet në “Stafmord Bridge”.