Sport

Interi hyn në garë për Mkhitaryanin

 

Henrikh Mkhitaryan pritet të largohet nga Roma në fund të këtij edicioni.

Mesfushori nuk ka arritur marrëveshje me ekipin italian për vazhdimin e kontratës dhe në verë do të jetë lojtar i lirë.