Sport

Ende ka ulëse të lira në stadiumin e finales

Foto: AP
 

Ende ka ulëse të lira në stadiumin ku po luhet finalja e Ligës së Kampionëve, ka njoftuar BBC.

Ndeshja mes Liverpoolit dhe Real Madridit është shtyrë për 37 minuta për shkak të telasheve të krijuara jashtë stadiumit “Stade de France”.