Sport

Chelsea nxjerr në shitje Wernerin e Ziyechin

 

Skuadra e Chelseat do t’i dëgjojë të gjitha ofertat që do të vijnë për sulmuesin Timo Werner dhe anësorin Hakim Ziyech.

“Daily Telegraph” ka raportuar të premten se trajneri i Chelseat, Thomas Tuchel u ka bërë me dije krerëve të klubit se nuk llogarit në këta dy lojtarë.